design

Botičky od Alexandra McQueena

15. října 2009 v 14:16 | Black.Rabbit
No, tak jaký na ně máte názor? podle mě je to už trošku extrém, i když nejspíš jde o zvyk. Na takové 'netypické' tvary zkrátka nejsem zvyklá, ale kombinace barev se mi líbí. nemůžu si ale pomoct, přijdou mi takové mos mohutné, vypouklé, no. Jsem zvědavá na vaše názory.. jinak fotky z Paris FW Spring 2010 Alexandr McQueen show tu budou nejspíš zítra. ;)


Calvin Klein stylově!

24. července 2009 v 9:01 | Black.Rabbit
Calvin Klein představuje sběratelskou edici vůní.
Originální unisexová ck one je chladivá a nenápadná. Lehkost a ležérnost této průzračné citrusové vůně dodává pocit čistoty a osvěžení. Hlavu tvoří nespoutaná kombina bergamotu, kardamomu, mandarinky, frézie a pomerančového květu. Srdce rozvoní zelený čaj propojený s fialkou, růží a pomerančovým květem. Základem je pižmo kombinované s jantarem, který dotváří plnost a hřejivost.osobní reference: Doporučuji! je moc jemná, svěží a vydrží vážně dlouho. Nedávno jsem jí měla, sice jen malinký flakonek, ale byl úžasná.

CK nabízí v této edici také kořeněnou ck be, která je výrazná, provokativní a mladistvá. Hlavou vůně jsou citrusy podtržené plody jalovce. Srdce tvoří broskev a základem je santalové dřevo.
Plochá lahev, popsaná poselstvím "we are one" v několika jazycích, je v limitované době nabízena s cestovním reproduktorem, který je kompatibilní se standardními mp3 přehrávači.
Sběratelská edice je doplněna o tělové sprej ck one a ck be, které jsou lehčí verzí vůní a díky praktickému rozprašovačí je můžete používat po celém těle.

Coca Cola od Manola Blahnika

3. června 2009 v 16:12 | Black.Rabbit
Manolo_article_detail

Kdo by odolal jeho lodičkám? Jeden z nejlepších návrhářů obuvi, Manolo Blahnik, se rozhodl "obout" láhev Coca Coly Light do elegantních střevíců.
Kolekce je navržená pro německý trh. Pokud jste jeho velkou obdivovatelkou, určitě se bude tato láhev dobře vyjímat ve vaší sbírce. Lapte ji ale rychle, v prodeji bude pouze deset tisíc kousků, které určitě rychle zmizí z pultů.

zdroj: elle.cz

Kačenky

30. května 2009 v 22:52 | Black.Rabbit
Pořiďte si také osobní kačenku. Jsou malé, rozkošné, stylové.. Tento roztomilý doplňek můžete sehnat na NAOKO.CZ, stačí si jen vybrat. ♥

bud0093Darling, cena: 280Kč
 
 

Reklama